biuro@prefamat.pl

(+48) 605 627 516

Prefamat > O firmie

O firmie

          Firma Prefamat założona została w 2013 roku. Swoją ofertę kierujemy do ludzi, których zainteresowania i pasje powiązane są z przetwórstwem blachy. Wyposażenie parku maszynowego w precyzyjny sprzęt do prefabrykacji stali pozwala nam dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wykwalifikowana załoga oraz duże doświadczenie w zakresie wznoszenia budynków wielkokubaturowych lokuje nasze zainteresowania w branży budowlanej.

          Oferta firmy dedykowana jest przede wszystkim do wykonawców i podwykonawców obiektów budowlanych w zakresie uzupełniającym rozwiązania systemów fasadowych. Obróbka blachy powlekanej czy prefabrykacja stali ocynkowanej, aluminiowej i nierdzewnej pozwala nam poszerzyć swoje usługi dla producentów i wykonawców systemów fasadowych lekkiej obudowy z płyt warstwowych, aluminiowych fasad wentylowanych typu: alucobond, trespa, kamień naturalny, czy fasad aluminiowo-szklanych. Możliwości gięcia blachy o grubości od 0,5 do 6,0 mm oraz wykonywania otworów o grubości do 20 mm otwiera możliwości prefabrykacji blachy stalowej i aluminiowej tworząc podkonstrukcję ryglową do celów uzyskania poprawnych płaszczyzn pod montaż nowoczesnych systemów fasadowych.

          Mając na uwadze dobro naszych klientów oraz dynamiczną zmianę rynku budowlanego postawiliśmy na wysoką jakość proponowanych usług oraz profesjonalizm w swoim fachu. Dla potrzeb klientów rozbudowaliśmy sektor pomocy technicznej proponując naszym klientom wsparcie z zakresu wykonywania dokumentacji warsztatowo-montażowych systemów lekkiej obudowy łącznie z rozwiązaniem detali architektonicznych i ich adaptacją do indywidualnych wymogów każdej budowy.

          Oferta, którą do Państwa kierujemy, zdobyte doświadczenie,  świadomość zadowolonego klienta i dynamicznej ewolucji rynku inwestycji budowlanych oraz ciągłe dążenie do perfekcji tworzy solidne podstawy do przejrzystej i owocnej współpracy.

                                                                                                         jesteśmy ludźmi z pasją i tworzymy z pasją.

                                                                                                                                         zespół Prefamat.